Lexmark MX532adwe Black and White Laser Printer
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 585.00 mm |
| Brutokaal | 26.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 660.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 560.00 mm |
| Garantija | 12 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.22 m |
| Netokaal | 24.90 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: lexmark mx532adwe black and white laser printer, 38s0830, lexmark, printerid

